85% Lean Ground Round, Per Package (Avg. 1.00 lb)
Sale unit price is $9.06
Original unit price is $11.30
$8.09 per lb
Estimated 1.12 lb per package. Final cost determined at checkout and may vary from estimate
Winn-Dixie
Available in
33785
Original unit price is $11.30
$8.09 per lb
Winn-Dixie
Available in
33785