Cooked Shrimp U15
Sale unit price is $19.09
Original unit price is $27.99
$19.09 per lb
Estimated 1 lb per package. Final cost determined at checkout and may vary from estimate
Ralphs
Available in
90046
Ready to eat. Just thaw and serve.Stocked Fresh DailyFarm Raised, Previously FrozenMild, & Slightly Sweet FlavorFirm TextureFully Cooked- we don't recommend re-cooking shrimp. Great for salads or dipp…
Ingredients
Shrimp
Contains shellfish.
