Ground Beef 73% Lean Value Pack, Per Package (Avg. 2.25 lb)
Sale unit price is $14.22
Original unit price is $15.00
$7.29 per lb
Estimated 1.95 lb per package. Final cost determined at checkout and may vary from estimate
Winn-Dixie
Available in
35212
